Etiket arşivi: Alfa 147 Blackline

Alfa 147 Blackline

Zarif ve sofistike, spor ve şık. Yeni Alfa 147, Alfa Romeo geleneğini ve yeni bir yaşam tarzını temsil ediyor. Tamamen yeni donanımlarla zenginleştirilen yeni Alfa 147, kompakt ve ince hatları ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı çok iyi biliyor. Estetik arka detayları, gövdeyle bütünleşmiş arka kapı kolları, uzun ve üçgen farlarıyla yeni Alfa 147, zarafet ve sportifliğin mükemmel bir sentezi.

Resim
Benzersiz sportif ruhu, çarpıcı tasarımı ve en küçük ayrıntısına kadar gösterilen özen ile Alfa 147 Blackline, ismi ve sürüş keyfiyle özel bir seri. Dış mekanda alçaltılmış sportif süspansiyon, Blackline tasarımlı 17’’ hafif alaşımlı alüminyum jantlar, koyu renk arka camlar, siyah tavan (opsiyonel) ve spoiler’ı dikkat çekiyor. Siyah renge hakim olan iç mekanda ise alüminyum vites topuzu (opsiyonel), Alfa Romeo logolu sportif koltuklar ve aluminyum pedallar mevcut. Alfa 147 Blackline sayesinde artık konfor ve performanstan birini tercih etmek zorunda değilsiniz.
Resim

Yeni Alfa 147’de pasif güvenlik sistemlerininden en önemlisi Alfa Romeo tarafından tasarlanan deforme olmayan yolcu kabinidir. Ayrıca ön emniyek kemerleri aktif gergiler ve yük sınırlayıcıları ile donatılmıştır. Çarpma anında otomatik olarak yakıt akaşını kesen Yakıt Önleme Sistemi (FPS) de dahil olmak üzere otomobilin tüm güvenlik ekipmanları elektronik olarak kontrol edilmektedir. Sürücü ve ön yolcu yastıklarına ilave olarak yeni Alfa 147’de yandan gelebilecek darbelere karşı ön koltuklara yerleştirilmiş iki adet hava yastığı ve yolcuların başlarını korumak için iki adet pencere hava yastığı bulunmaktadır.

Tüm yeni Alfa 147’lerde hırsızlara karşı Alfa Code, “Immobilizer” ve zorlanma halinde direksiyon milini ve mekanizmasını kilitleyen direksiyon kilidi gibi pasif koruma önlemleri bulunmaktadır.

İşte tüm bu özellikler yeni Alfa 147’yi konfor ve güvenlik açısından çok özel bir otomobil yapıyor. Size ise güven ve huzur içinde yeni Alfa 147’nin sürüş keyfini doyasıya yaşamak kalıyor.