Etiket arşivi: Chevrolet Beat

Chevrolet Beat Chevrolet

Küçük segmentteki otomobillerin en iyi özelliği sürücünün aracını kişiselleştirebilmesidir. Beat için tasarımcılarımız bir adım daha öteye gittiler. Marşbiyellerden, paneldeki ve jantlardaki lambalara kadar her özelliği ile Beat, sahibine daha fazla uyum sağlayabiliyor. Ayrıca tüm bunları şehiriçi esneklik ve performansın yanına koyuyor.
Konforu karizmaya çevirir
Beat’in içine göz atarsanız, teknoloji ile donatılan bu aracın daha fazla konfor ve daha fazla alan yarattığını görürsünüz. Orta konsolda yer alan mükemmel tasarımlı destek ünitesi sizin komutunuz ile ortaya çıkıyor. Bu sistemi açtığınızda kapılarda navigasyon sistemini görebiliyorsunuz. Kayarak tekrar yerine girdiğinde ise kullanışlı bir saklama bölmesi elde etmiş oluyorsunuz. Şimdi bunların yanına, 1.2 litre hacminde ekonomik motoru ve 6 hoparlörlü Alpine ses sistemini de ekleyin. İşte şimdi Beat ile yola çıkmaya hazırsınız.
Günlük yaşamdan ilham aldık.

Resim
Sürücüsünün karakterini yansıtan Beat için tasarımcılarından Injo Kim onu şöyle anlattı: “Her sabah erken saatlerde uyanan ve yeni bir şey yaratmak için can atan insanlar. Beat’i yaratırken onlardan ilham aldık; Beat karışık olmayan, özgür ve günlük kullanıma uygun bir otomobil.”