Opel; Paris Motor Show’da Corsa Van konseptini sergileyecek

Opel, Paris Motor Show’da Corsa Van konseptini sergileyecek. Böylece otomobil fuarında bir de ticari araç konsepti göreceğiz

Opel, tamamen yenilediği ve ingiltere’deki Birmingham Otomobil Fuarı’nda ilk kez tanıttığı yeni Corsa’nın ticarisini de hazırladı.

Bu hafta kapılarını açacak Paris Motor Show’da ilk kez sergilenecek Corsa Van, “ko5nsept” adı altında sergilenecek. Corsa’nın üç kapılı versiyonundan geliştirilen Corsa Van konsepti, sportif görünümlü bir ticari aracın da olabileceğini göstermek açısından ilgi çekici.

Aracın arka camları karartılarak, dıştan çok da farklı görünmemesini sağlayan Opel, 17 inçlik jantlar, arka bagaj kapağında spoiler ve daha sportif bir ön tamponla aracın dinamikliğini ön plana çıkartmış. içeride biraz lükse kaçan Opel, deri sportif koltuklar kullanmış. Aracın yük bölümü ise, bir fileyle sürücü mahallinden ayrılmış.

Araçta 90 HP’lik 1.3 lt CDTi dizel motor ve 6 ileri manuel vites kutusu bulunuyor. Tabii yeni seri üretim Corsa Van’ın bu denli sportif aksesuarlarla çıkacağına pek ihtimal verilmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir