Etiket arşivi: Outlander

Mitsubishi Outlander Sport

Mitsubishi Outlander Japon otomobil Mitsubishi Motors tarafından üretilen bir Otomobildir.2001 yılında Japonya’da tanıştığında Mitsubishi Airtrek olarak bilinen 2001 Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda sergilenen Mitsubishi ASX konsept aracın bir benzeri olarak üretilmiştir.Otomobillin Gövdesi Yerden Oldukça Yüksektedir.Arabanın Çekiş sistemi 4 Tekerlekten Çekiş Sistemi Vardır.Aracın ikinci nesil ve 2005 yılında tanıtılan eski bir sürümü üretimi paralel olarak devam etmesine rağmen Japonya dahil olmak üzere tüm pazarlarda, Outlander adını almıştır.GS platformu üzerine inşa edilmiş ve Mitsubishi, Volkswagen ve PSA Peugeot Citroën tarafından geliştirilen çeşitli motorlar kullanılmaktadır. PSA’s Citroen C-Crosser ve Peugeot 4007, Japonya’da Mitsubishi tarafından üretilen, rozet Outlander sürümleri üretilmiştir.Mitsubishi GS platform üzerinde dört tekerlekten çekiş ve stabilite kontrolü, kontrol özellikleri Mitsubishi’nin AWC sistemi. yeni tasarlanmış 6B31 3.0 L V6 SOHC MIVEC tarafından desteklenmektedir Kuzey Amerika versiyonu, önceki Ekim ayında piyasaya çıktığından aynı yıl New York Auto Show’da 2006 yılının Nisan ayında gösterime Girmiştir.

Mitsubishi Mitsubishi Outlander Sport Özellikleri

Mitsubishi Outlander Japon otomobil Mitsubishi Motors tarafından üretilen bir Otomobildir.2001 yılında Japonya’da tanıştığında Mitsubishi Airtrek olarak bilinen 2001 Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda sergilenen Mitsubishi ASX konsept aracın bir benzeri olarak üretilmiştir.Otomobillin Gövdesi Yerden Oldukça Yüksektedir.Arabanın Çekiş sistemi 4 Tekerlekten Çekiş Sistemi Vardır.


Aracın ikinci nesil ve 2005 yılında tanıtılan eski bir sürümü üretimi paralel olarak devam etmesine rağmen Japonya dahil olmak üzere tüm pazarlarda, Outlander adını almıştır.GS platformu üzerine inşa edilmiş ve Mitsubishi, Volkswagen ve PSA Peugeot Citroën tarafından geliştirilen çeşitli motorlar kullanılmaktadır. PSA’s Citroen C-Crosser ve Peugeot 4007, Japonya’da Mitsubishi tarafından üretilen, rozet Outlander sürümleri üretilmiştir.Mitsubishi GS platform üzerinde dört tekerlekten çekiş ve stabilite kontrolü, kontrol özellikleri Mitsubishi’nin AWC sistemi. yeni tasarlanmış 6B31 3.0 L V6 SOHC MIVEC tarafından desteklenmektedir Kuzey Amerika versiyonu, önceki Ekim ayında piyasaya çıktığından aynı yıl New York Auto Show’da 2006 yılının Nisan ayında gösterime Girmiştir.

Mitsubishi Mitsubishi Outlander Sport Özellikleri

Mitsubishi Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Mitsubishi Outlander Arabası