Kategori arşivi: Seat

Seat arabaları Seat araba modelleri Seat araba fiyatları Seat araba yedek parçaları

süpriz sonuç

SüRPRiZ SONUü

ünlü tasarımcı Walter de Silva tarafından tasarlanan, yeni nesil SEAT model yelpazesinin en başarılı üyelerinden biri olan Leon, Ocak-Mayıs 2007 döneminde Türkiye’de ulaştığı satış rakamlarıyla da sınıfının en çok satan modelleri arasına girmeyi başardı. SEAT Leon 1.6 lt Stylance versiyonu, ilk 5 aylık dönemde düz şanzımanlı ve benzinli orta sınıf hatchbackler arasında lider olma başarısını gösterdi.

37 bin 105 YTL anahtar teslim liste fiyatına sahip SEAT Leon Stylance modeli, zengin standart donanımıyla tüketicilerin beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. Stylance donanım seviyesindeki Leon’da alüminyum alaşım jantlar, elektrikli, ısıtmalı, katlanabilir dış aynalar, direksiyondan kumandalı radyo/CD/MP3 çalar, TCS (üekiş Kontrol Sistemi), sürücü ve yolcu ön/yan hava yastıkları, perde hava yastıkları, deri direksiyon ve vites topuzu, arka park sensörü, ESP (Elektronik Stabilite Programı), ABS, alarm, yol bilgisayarı, hız sabitleme sistemi, yağmur sensörü, gibi donanımlar yer alıyor. Zengin donanım özelliklerine sahip Leon modelleri, SEAT Yetkili Satıcılarında uygun ödeme koşulları ve cazip indirimler ile satışa sunuluyor.

Seat, 2008’e iddalı giriyor

SEAT’ın kompakt sınıftaki sıradışı tasarımlı temsilcisi Leon, 2008 model yılına zenginleştirilmiş Stylance donanım paketiyle girerek, iddiasını sürdürmeyi hedefliyor. Yılın ilk yarısında sınıfının en çok tercih edilen benzinli ve düz vitesli hatchback modeli ünvanını elde eden SEAT Leon Stylance, perde havayastıklarından hız sabitleme sistemine, arka park sensöründen otomatik yanan farlarına kadar standart olarak sunulan geniş aksesuar paketiyle dikkat çekiyor.

2007 yılının ilk yarısında benzinli ve düz vitesli kompakt hatchbackler arasında sınıfının en çok tercih edilen modeli olan SEAT Leon Stylance, 2008 model yılına yine iddialı giriyor. 34 bin 460 YTL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim liste fiyatıyla pazarlanan SEAT Leon ailesinin, Stylance donanım paketli versiyonları ise 2008 model yılı için zenginleştirilmiş standart aksesuarlarıyla dikkat çekiyor.

2008 model SEAT Leon Stylance’larda ön, yan ve perde havayastıkları, ABS, TCS, ESP gibi güvenlik donanımlarının yanı sıra hız sabitleme sistemi, yağmur sensörü, park sensörü, otomatik yanan farlar, yol bilgisayarı, deri direksyon simidi ve vites topuzu, direksiyondan kumandalı radyo/CD/MP3 çalar, alarm, ön sis farları ve alüminyum alaşım jantlar ve daha fazlası standart olarak sunuluyor.